Rolety Dachowe Ouro » O nas » Prawo odstąpienia od umowy

Prawo odstąpienia od umowy

  1. Prawo kupującego – konsumenta do odstąpienia od umowy

Kupującemu – konsumentowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyny w terminie 30 (trzydziestu) dni od dnia odbioru towaru przez kupującego-konsumenta lub wskazaną przez niego osobę.

Jeśli chcesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, prosimy poinformować nas o tym w formie jednoznacznego oświadczenia (np. pismo wysłane pocztą lub e-mailem) o odstąpieniu od umowy wysłanego na adres  Rolety dachowe ouro dla Astoreo, Skrytka pocztowa 23, 60-962 FUP4 Poznań 10, adres e-mail - kontakt@roletydachoweouro.pl lub na nr telefon – +48 618 802 003. Możesz skorzystać z załączonego wzoru formularza odstąpienia od umowy, nie jest to jednak obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczy wysłać informację o skorzystaniu z przysługującego Ci prawa do odstąpienia od umowy przed upływem podanego terminu na wskazany powyżej adres pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną na adres e-mail.

 

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą. Jeśli odstąpisz od umowy sprzedaży, jesteśmy zobowiązani zwrócić niezwłocznie wszystkie płatności otrzymane od Ciebie, wraz z kosztami transportu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów związanych z wyborem innego typu dostawy niż oferowana przez nas najtańsza dostawa standardowa), nie później niż czternaście dni od dnia, w którym otrzymaliśmy informację o Twoim odstąpieniu od umowy. Zwrot należności wykonywany na podany przez klienta numer konta bankowego, o ile wspólnie nie uzgodnimy inaczej; za taką płatność zwrotną nie zostajesz obciążony żadnymi dodatkowymi opłatami. Możemy odmówić zwrotu pieniędzy do czasu otrzymania towaru z powrotem lub do chwili otrzymania dowodu potwierdzającego zwrot towaru, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Towar należy niezwłocznie wysłać lub przekazać z powrotem nie później niż czternaście dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy, na adres olety dachowe ouro dla Astoreo Skrytka pocztowa nr 137, 58-508 Jelenia Góra 14. Termin zostaje zachowany, jeśli towar zostanie wysłany przed upływem czternastu dni. Klient ponosi koszty bezpośrednio związane ze zwrotem towaru. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości zakupionych rzeczy będące wynikiem korzystania z nich w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Jesteśmy uprawnieni do jednostronnego zaliczenia odszkodowania za obniżenie wartości towaru na poczet zwrotu ceny sprzedaży towaru.

Jeśli jest to produkt „na miarę“ wyprodukowany według specyfikacji konsumenta, możesz nie otrzymać zwrotu pełnej ceny sprzedaży. W przypadku tego typu produktu „na miarę“ należy się wcześniej skontaktować z obsługą klienta.

Opinie klientów

Dlaczego warto kupić rolety od Ouro?

Ouro
1. Na każdą kieszeń
Wszystkie rolety Ouro są o 50% tańsze niż oryginalne produkty producenta.
 
2. Doskonała jakość wykonania poszczególnych elementów
Wszystkie nasze rolety składają się z wysokiej jakości, solidnych komponentów, co również odzwierciedla okres gwarancji naszych produktów.
 
3. Łatwy montaż
Rolety Ouro idealnie pasują do każdego okna, ponieważ zostały zaprojektowane specjalnie do nich. Dzięki temu montaż jest bardzo prosty i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Ouro nie jest dostawcą uniwersalnych systemów, lecz produktów na wymiar, których montaż zajmuje kilka minut.
 
 4. Przepiękne kolory, najnowsze trendy
Nasi klienci mogą wybierać rolety spośród szerokiej gamy kolorystycznej - dotyczy to zarówno przyciemniających, jak i przepuszczających światło tkanin. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy, abyście zawsze mogli Państwo znaleźć roletę dla siebie, w tkaninie pasującej do wnętrza.
 
5. Fachowa obsługa klienta
Niezwykle ważne jest dla nas zadowolenie klientów oraz miłe doświadczenia związane z zakupami w naszym sklepie. Chętnie służymy pomocą, jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania przed lub po zakupie towaru.
 
6. Szybka dostawa
Czas dostawy zamówienia to ok. 7-14 dni, w zależności od wybranego produktu. W zakładce Wysyłka możesz sprawdzić aktualny czas dostawy danego produktu.
 
7. Ouro dba o środowisko
Rolety Ouro niekiedy w 100% nadają się do ponownego przetworzenia. Komponenty pochodzą od okolicznych dostawców, a nie z drugiego końca globu. W ten sposób skutecznie chronimy środowisko.

 


Opinie klientów