O nas

Bloc to wyłączny importer i dystrybutor produktów marki Bloc, działający między innymi na rynku holenderskim. Innowacyjne, łatwe w montażu i energooszczędne konstrukcje Bloc można zakupić w naszym sklepie internetowym.

Markowe produkty Bloc są projektowane, produkowane i wysyłane prosto z zaawansowanego technologicznie laboratorium, mieszczącego się w Irlandii Północnej. To właśnie tam nasi inżynierowie i technicy intensywnie pracują nad rozwojem najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych systemów rolet, jakie są dostępne na rynku. Naszym celem jest produkowanie prostych, przemyślanych, a także nowoczesnych rolet, które zawsze są niezawodne. Do produkcji stosujemy doskonałej jakości tkaniny oraz wytrzymałe i solidne komponenty. Marka Bloc rolgordijnen oferuje rolety na miarę do wszystkich okien w Twoim domu. Każdy z naszych produktów posiada dopasowany system do okien o dowolnej wielkości. Nasze rolety nadają się chłodnych pomieszczeń, gdzie przeciągi są na porządku dziennym, zapewniając dogodną termoizolację. Zaś w jasnych, przyjemnych sypialniach gwarantują przyciemnienie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Ponieważ nasze rolety są robione na miarę, a stosowane przez nas tkaniny pasują do wszystkich systemów, możesz zamówić kilka zestawów, które wykonamy z identycznego materiału. Czy oprócz okien dachowych posiadasz również okna standardowe? Żaden problem! Tkaniny i systemy są dokładnie takie same w przypadku obu rodzajów okien.

Naszą markę wyróżnia przede wszystkim szeroka gama produktów - od najprostszych do eleganckich, przepięknie i rzetelnie wykonanych systemów wraz z akcesoriami i dodatkowymi funkcjami. Wybór należy do Ciebie. Bloc oferuje wysokiej jakości rolety na miarę w konkurencyjnych cenach. Nasz opatentowany system EasyFit sprawia, że montaż rolet jest dziecinnie prosty. System BlocOut zapewnia całkowite zaciemnienie, dzięki któremu możesz zaoszczędzić aż do 46% kosztów energii. Nie bez powodu niezależne stowarzyszenie British Blinds and Shutters Association przyznało mu tytuł „Energooszczędnego Produktu Roku 2012”. Nasze rolety po prostu są najlepsze!

Wiadomości

Pierwsza prezentacja marki Bloc na targach Blinds & Shutters Association.

W 2012 roku marka Bloc po raz pierwszy pojawiła się na targach „British Blinds & Shutter Association“ w Coventry. To był dzień wielkiego sukcesu. Nasze stoisko było pełne zwiedzających, którzy z zaciekawieniem oglądali i testowali całą gamę naszych produktów. Największym powodzeniem, ze względu na niebywałą energooszczędność , cieszył się doskonały system BlocOut. Do dalszych faworytów zaliczały się rolety automatyczne, rolety na każde okno dachowe, a także nasz opatentowany system kasetowy Easy-Fit, który można dołożyć do tradycyjnych rolet plisowanych lub „dzień-noc”, stosowanych zarówno w przypadku okien standardowych, jak i dachowych.

Wręczenie nagrody „Energooszczędny Produkt Roku 2012” przez prezesa niezależnego stowarzyszenia British Blinds and Shutter Association.

Mieliśmy również okazję uczestniczyć jako wystawca na targach Grand Designs Live“ w Birmingham. Wydarzenie to było skierowane przede wszystkim do konsumentów i majsterkowiczów. Chcieliśmy zaprezentować tam zalety i komfort korzystania z systemu Bloc. Pod koniec dnia rozdaliśmy wszystkie nasze ulotki, a więc okrągłe 4000 sztuk. Dzięki ogromnemu zainteresowaniu obecnie pracujemy na pełnych obrotach, aby móc zrealizować tak liczne zamówienia na czas!

Opinie klientów

Dlaczego warto kupić rolety od Ouro?

Ouro
1. Na każdą kieszeń
Wszystkie rolety Ouro są o 50% tańsze niż oryginalne produkty producenta.
 
2. Doskonała jakość wykonania poszczególnych elementów
Wszystkie nasze rolety składają się z wysokiej jakości, solidnych komponentów, co również odzwierciedla okres gwarancji naszych produktów.
 
3. Łatwy montaż
Rolety Ouro idealnie pasują do każdego okna, ponieważ zostały zaprojektowane specjalnie do nich. Dzięki temu montaż jest bardzo prosty i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Ouro nie jest dostawcą uniwersalnych systemów, lecz produktów na wymiar, których montaż zajmuje kilka minut.
 
 4. Przepiękne kolory, najnowsze trendy
Nasi klienci mogą wybierać rolety spośród szerokiej gamy kolorystycznej - dotyczy to zarówno przyciemniających, jak i przepuszczających światło tkanin. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy, abyście zawsze mogli Państwo znaleźć roletę dla siebie, w tkaninie pasującej do wnętrza.
 
5. Fachowa obsługa klienta
Niezwykle ważne jest dla nas zadowolenie klientów oraz miłe doświadczenia związane z zakupami w naszym sklepie. Chętnie służymy pomocą, jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania przed lub po zakupie towaru.
 
6. Szybka dostawa
Czas dostawy zamówienia to ok. 7-14 dni, w zależności od wybranego produktu. W zakładce Wysyłka możesz sprawdzić aktualny czas dostawy danego produktu.
 
7. Ouro dba o środowisko
Rolety Ouro niekiedy w 100% nadają się do ponownego przetworzenia. Komponenty pochodzą od okolicznych dostawców, a nie z drugiego końca globu. W ten sposób skutecznie chronimy środowisko.

 


Opinie klientów