Rolety Dachowe Ouro » Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie znajdę kod rozmiaru lub kod typu mojego okna dachowego marki VELUX, Roto, Dakstra, Rooflite lub Fakro?


Velux Code

Kod rozmiaru i/lub kod typu można znaleźć na szyldzie, umieszczonym na ramie okna. W przypadku marki Roto szyld ten zwykle jest przykryty niebieską lub czerwoną osłoną.

Nie znam producenta mojego okna dachowego, potrzebuję pomocy.

Większość producentów okien dachowych znajdziesz na naszej stronie, w przeciwnym razie możemy wykonać roletę na wymiar. Wyślij do nas e-mail, podając w nim szerokość i wysokość widocznej części szyby, a odpowiedzi zwrotnej otrzymasz informację, jaką roletę możesz zamówić.

Do jakich krajów dostarczacie rolety?

Dostarczamy rolety do większości państw w Europie. Podczas zamówienia możesz wybrać kraj z rozwijanej listy.

Jaki jest przeciętny termin dostawy?

Wszystkie rolety są produkowane na wymiar w naszej fabryce. Standardowy czas dostawy to około 7-14 roboczych. Po nadaniu przesyłki otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem oraz numerem śledzenia paczki. Wpisz ten kod na https://emonitoring.poczta-polska.pl/w polu śledzenia przesyłek. Wówczas możesz sprawdzić dokładną lokalizację przesyłki oraz orientacyjny termin doręczenia.

Otrzymałem e-mail z numerem śledzenia Poczty Polskiej, ale po otwarciu linku pojawia się informacja, że numer paczki jest nieznany.

Prosimy poczekać jeszcze jeden dzień. Prawdopodobnie paczka jeszcze nie dotarła do Polski, dlatego numer śledzenia nie został rozpoznany.

Nie jestem doświadczonym fachowcem - czy rolety są trudne w montażu?

Nie musisz być fachowcem, aby móc zamontować nasze rolety. Jedyne, czego potrzebujesz, to śrubokręt i kilka minut wolnego czasu. Zobacz nasz film instruktażowy i przekonaj się jakie to proste.

Zamówiłem roletę w złym rozmiarze lub kolorze. Czy mogę ją wymienić?

Nie ma problemu, pod warunkiem, że roleta jest standardowa, jeżeli chodzi o producenta i rodzaj okna. Wyślij do nas e-mail z uzasadnieniem, dlaczego chcesz wymienić roletę i odeślij produkt w ciągu 30 dni.

Dlaczego wasze rolety są tańsze niż oryginalne produkty producentów, takich jak VELUX, Fakro, Roto, Rooflite, Dakstra etc.? Czy wiąże się to z niższą jakością?

Mimo że nasze ceny są konkurencyjne, nie idziemy na żadne kompromisy, jeżeli chodzi o konstrukcję i jakość naszych produktów

Moje okno dachowe jest wysoko umiejscowione. Jakie rozwiązanie proponujecie Państwo w takim przypadku?

W takiej sytuacji polecamy zakup teleskopowego drążka ´the Sky the Limit´. Z jego pomocą nie tylko można zwijać/rozwijać roletę, ale również otwierać lub zamykać okno.

Chcę zakupić roletę przyciemniającą. Czy czarny kolor tkaniny przyciemnia bardziej niż biel?

Nie, kolor wewnętrznej części rolety nie ma tutaj znaczenia. Wszystkie nasze tkaniny tego typu gwarantują 100% przyciemnienia. Zawdzięczamy to białej, odbijającej promienie słoneczne zewnętrznej warstwie, którą pokryte są wszystkie tkaniny przyciemniające. Dzięki nim pomieszczenia są ciepłe zimą, a latem przyjemnie chłodne.

Ponadto, w bocznych aluminiowych listwach umieszczono niewielkie uszczelki szczotkowe, które uniemożliwiają przedostawanie się światła oraz powstawanie przeciągów. Skutkuje to niższą o 46% utratą ciepła w przypadku okna jednoszybowego, o 33% w przypadku szyby z izolacją oraz 12% przy oknie trzyszybowym.

Nie mogę się zdecydować, jaki wybrać kolor tkaniny. Czy istnieje możliwość zamówienia próbek materiałów?

Tak, jak najbardziej. Za jedyne 19,99 zł możemy przesłać na Twój adres próbki wybranych tkanin.

Ramy mojego okna są z tworzywa sztucznego. Czy jest możliwość zamontowania na nim rolety?

Nie stanowi to żadnego problemu. Tworzywo sztuczne kryje pod sobą drewnianą ramę. Montaż jest dokładnie tak samo prosty, jak w przypadku okna z ramą całkowicie wykonaną z drewna

Jak odróżnić rolety Standard od rolet Premium?

Na naszej stronie internetowej bez problemu znajdziesz informacje dotyczące naszych kolekcji - w tym celu wystarczy kliknąć "Rolety do okien dachowych"

Czy mogę zatrzymać roletę w na dowolnej wysokości?

Nasze rolety z kolekcji Standard oraz Premium można zatrzymać na dowolnej wysokości dzięki specjalnemu systemowi otwierania i zamykania. Z kolei tańsze rolety można zatrzymać w trzech domyślnych punktach.

Opinie klientów