Rolety Dachowe Ouro » O nas » Gwarancja

Gwarancja

Twoja gwarancja jakości

 

Oprócz odpowiedzialności prawnej z tytułu rękojmi za wady wynikającej z przepisów powszechnie obowiązujących zapewniamy naszym klientom rozszerzoną gwarancję jakości na wszystkie nasze produkty.

 

Przedłużona gwarancja jakości podlega niżej określonym warunkom oraz ewentualnie innym warunkom opublikowanym w naszym sklepie internetowym i obowiązującym w momencie zakupu produktu.

 

Warunki gwarancji jakości

 

Gwarancja jakości nie obejmuje wad powstałych w wyniku:

 

  1. normalnego zużycia produktów (np. strzępienie się tkaniny podczas użytkowania, słabe lub wadliwe baterie);
  2. celowego uszkodzenia, zniszczenia lub niewłaściwego użycia, nieprawidłowego przechowywania lub nieodpowiednich warunków użytkowania (w tym szkody spowodowane przez sprzęt silnikowy), wypadku, zaniedbania lub zaniedbania jakiegokolwiek zobowiązania ze strony użytkownika lub osoby trzeciej;
  3. nieprzestrzegania instrukcji i / lub nieprzestrzegania instrukcji obsługi produktów zgodnie z wytycznymi dotyczącymi montażu i obsługi produktu, w szczególności instalacji i użytkowania produktów w środowisku innym niż domowe;
  4. wszelkich modyfikacji lub napraw wykonanych przez użytkownika lub stronę trzecią, która nie jest jednym z naszych autoryzowanych techników;
  5. jakichkolwiek nieprofesjonalnych ingerencji;
  6. narażenia produktu na działanie żywiołów itd.;
  7. jakiejkolwiek innej przyczyny niemającej związku z pierwotnym materiałem, produkcją lub wadą produkcyjną.

 Gwarancja jakości dla konsumentów wynosi 1 rok od daty wygaśnięcia naszej prawnej odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady dostarczonego towaru. Klient będący konsumentem może więc korzystać ze swojego uprawnienia łącznie przez 3 lata od dnia dostarczenia towaru, to znaczy przez pierwsze 2 lata w zakresie naszej odpowiedzialności prawnej z tytułu rękojmi za wady i kolejny rok w zakresie wynikającym z gwarancji określonym poniżej.   

Zakres uprawnień gwarancyjnych

Lata od daty doręczenia towaru

1 rok

2 lata

3 lata

Transport (do i z naszego zakładu)

TAK

TAK

NIE

Koszty pracy (naprawa produktów)

TAK

TAK

NIE

Wymiana części (na te same części lub podobne)

TAK

TAK

TAK

Wymiana tkaniny (na te same części lub podobne)

TAK

TAK

TAK

Gwarancja jakości dla przedsiębiorców wynosi 1 rok od daty zakupu towaru, w wyżej określonym zakresie. Nasza odpowiedzialność w ramach gwarancji jakości ogranicza się do naprawy lub wymiany wadliwych produktów w okresie trwania gwarancji (lub, jeśli dana linia produktów nie jest już dostępna, do wymiany przypominającej oryginał). 
W żadnym wypadku nie ponosimy odpowiedzialności za szkody następcze, szkody pośrednie, utracone korzyści, szkody niemajątkowe lub inne szczególne formy szkód wykraczające poza bezwzględnie obowiązujące przepisy prawa. Gwarancja jakości dotyczy tylko produktów zakupionych i zainstalowanych w Europie.

 

Zalecane postępowanie Jeśli chcesz skorzystać z naszej gwarancji jakości, w pierwszej kolejności skontaktuj się z nami za pośrednictwem działu obsługi klienta pod adresem e-mail - kontakt@roletydachoweouro.pl lub telefonicznie +48618802003 Prosimy o przesłanie nam wszystkich niezbędnych informacji i dokumentów, których potrzebujemy ze względu na uszkodzenia lub wady produktu. Gdy tylko otrzymamy od Państwa wszystkie niezbędne informacje, niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem w sprawie terminu naprawy lub wymiany. Określenia użyte w niniejszym dokumencie mają znaczenie tożsame z określeniami zdefiniowanymi w aktualnie obowiązujących Ogólnych Warunkach Handlowych. Ważne! Nie wykonujemy napraw poza naszym zakładem.

Opinie klientów

Dlaczego warto kupić rolety od Ouro?

Ouro
1. Na każdą kieszeń
Wszystkie rolety Ouro są o 50% tańsze niż oryginalne produkty producenta.
 
2. Doskonała jakość wykonania poszczególnych elementów
Wszystkie nasze rolety składają się z wysokiej jakości, solidnych komponentów, co również odzwierciedla okres gwarancji naszych produktów.
 
3. Łatwy montaż
Rolety Ouro idealnie pasują do każdego okna, ponieważ zostały zaprojektowane specjalnie do nich. Dzięki temu montaż jest bardzo prosty i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Ouro nie jest dostawcą uniwersalnych systemów, lecz produktów na wymiar, których montaż zajmuje kilka minut.
 
 4. Przepiękne kolory, najnowsze trendy
Nasi klienci mogą wybierać rolety spośród szerokiej gamy kolorystycznej - dotyczy to zarówno przyciemniających, jak i przepuszczających światło tkanin. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy, abyście zawsze mogli Państwo znaleźć roletę dla siebie, w tkaninie pasującej do wnętrza.
 
5. Fachowa obsługa klienta
Niezwykle ważne jest dla nas zadowolenie klientów oraz miłe doświadczenia związane z zakupami w naszym sklepie. Chętnie służymy pomocą, jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania przed lub po zakupie towaru.
 
6. Szybka dostawa
Czas dostawy zamówienia to ok. 7-14 dni, w zależności od wybranego produktu. W zakładce Wysyłka możesz sprawdzić aktualny czas dostawy danego produktu.
 
7. Ouro dba o środowisko
Rolety Ouro niekiedy w 100% nadają się do ponownego przetworzenia. Komponenty pochodzą od okolicznych dostawców, a nie z drugiego końca globu. W ten sposób skutecznie chronimy środowisko.

 


Opinie klientów