Rolety Dachowe Ouro » Rolety elektryczne

Rolety elektryczne

Otwieraj i zamykaj rolety do okien dachowych za pomocą pilota.\nPasuje do okien dachowych producentów jak VELUX®, Fakro, Roto, Dakstra, Okpol.

Zwiększ swój komfort mieszkania z elektryczną roletą dachową

Czy masz trudności z dostępem do okien dachowych lub chcesz, aby wszystko w domu było zautomatyzowane? W takim razie te elektryczne rolety do okien dachowych są idealnym rozwiązaniem. Dzięki panelowi słonecznemu akumulator ładuje się samodzielnie w ciągu dnia. Przy pomocy jednego przycisku możesz otworzyć lub zamknąć jedną lub kilka rolet dachowych.
  • Bardzo łatwa instalacja w 6 minut
  • Łatwa obsługa za pomocą pilota
  • Akumulator ładuje się sam za pomocą panelu słonecznego
  • Montaż bez wiercenia
  • Idealny do trudno dostępnych okien
  • Za pomocą jednego pilota można obsługiwać do 15 rolet

Jak mogę zamówić elektryczną roletę do okna dachowego?

Zamawianie jest bardzo proste, opcja elektryczna rolety do okna dachowego jest dostępna na stronie produktu w kroku 3, po wybraniu typu rolety okna dachowego. Całkowita cena zależy od rozmiaru okna dachowego i koloru tkaniny, opcja automatyzacji ma stałą dopłatę.

Nie każde okno dachowe jest dedykowane do rolety elektrycznej. Jeśli Twoje okno dachowe posiada taką możliwość, opcja elektryczna wyświetli się na stronie.

Należy pamiętać, że jeden pilot nadaje się do obsługi do 15 rolet, dlatego nie jest dołączony w standardzie ale sprzedawany osobno. Pilota można zamówić w koszyku.

Jak zamontować roletę z napędem silnikowym na oknie dachowym?

To bardzo proste. W ciągu 6 minut masz działającą elektryczną roletę. Obejrzyj ten film, aby zapoznać się z instrukcją montażu.

 

Ile kosztuje roleta do okna dachowego z napędem silnikowym?

LD_SOLAR_SKYLIGHT Dopłata
dedykowane do VELUX® + zl 896
dedykowane do Fakro/Roto/Okpol/Rooflite + zl 1076,50
Pilot + zl 90,02

Opinie klientów